+38 050 371 2000

Що таке «Подвійний диплом»

Що таке «Подвійний диплом»

Що таке «Подвійний диплом» та чому це найкраща програма для абітурієнта?

Ви знали, що баскетбол був придуманий в Канаді? А що країна входить в топ-5 найбільш освічених країн світу? А то, що країна відома як одна з найдобріших і благополучних, і тут ви навіть можете отримати «позитивний квиток» від поліцейського за добрий вчинок?

Втім, всі ці забавні факти ви можете дізнатися, поїхавши на навчання за кордон за програмою «Подвійний диплом: Чехія + Канада»!

Унікальність програми полягає в тому, що за 3 роки навчання ви отримаєте не один, а цілих два повноцінних диплома – за фахом «Бізнес Адміністрування» в Чеському Аграрному Університеті і «Підприємництво і торгівля» в University Canada West.

Два дипломи за суміжними спеціальностями допоможуть вам стати унікальним фахівцем і отримати величезну перевагу перед іншими претендентами на ринку праці! Ну і, звичайно, ви зможете провести два чудових року в самому центрі Європи – красивому місті Прага, і рік – в сучасному зростаючому мегаполісі Ванкувері!

А ще в Канаді досить легко отримати громадянство – для цього необхідно прожити п’ять років в країні після закінчення університету, що досить легко, так як, отримавши диплом, кожен іноземець може легально жити на території Канади від року до трьох років, щоб мати можливість знайти роботу .

Програма «Подвійний диплом» – найкраще вкладення в ваше майбутнє!

Мрійте про більше, а МСМ допоможе вам перетворити мрії в реальність!