+38 050 371 2000

Освіта за кордоном

Наше агентство з задоволенням надасть Вам вичерпну інформацію про країни і вузи, офіційно визнаних лідерами в різних напрямках підготовки фахівців того рівня, якого ви бажаєте досягти.

Освіта за кордоном дає можливість:

Відточити до досконалості свої навички спілкування та письма англійською мовою; здобути вищу і другу вищу освіту в кращих ВНЗ; вивчити підходи до ведення бізнесу в різних країнах; пройти стажування та отримати посаду в кращих зарубіжних компаніях; відвідати найрозвиненіші і сучасні країни в Європі; влаштувати дитині незабутні канікули за кордоном, що дозволяють засвоювати знання в ігровій формі і розвивати навички спілкування англійською мовою; зрозуміти, що перша і друга вища освіта в Європі може коштувати недорого; можливість стати громадянином будь-якої країни.

Вибір країни за навчальним закладом

Чимало країн пропонують гідні навчальні заклади і хороші умови для іноземних студентів. Освіта в США націлена на дуже сильну бізнес-підготовку, маркетинг, журналістику та менеджмент. До університетів Канади і США можна поступити відразу після школи. До Італії в основному їдуть вивчати дизайн і моду, в Австрію – архітектуру, економіку і готельний бізнес. Швейцарія відома якістю підготовки в області індустрії гостинності, банківської справи та міжнародних відносин. Одним з популярних бюджетних напрямків є Китай. Недорога та якісна освіта з вивченням англійської та китайської мови. Економічно сильна Німеччина славиться своїми державними вузами, які пропонують дуже широкий спектр програм. Однак особливість цієї країни полягає в тому, що вчитися, наприклад на бакалавраті, можна тільки на німецькій мові – бакалаврату англійською мовою в державних вузах Німеччини немає. Франція пропонує гарну освіту в області фотографії, дизайну, моди. У Польщі, як і у багатьох країнах, діють програми фінансування студентів. Усі вони націлені на те, щоб студент, провчився один семестр за свій рахунок, зарекомендував себе з кращого боку та отримав грант від університету або від міжнародних організацій.

Міжнародний Союз Молоді

З 2021 року ТОВ “Аміго тревел” розпочало співпрацю з Міжнародним Союзом Молоді, що заснований в Празі в 2007 році, і пропонує найкращі мовні курси та підготовчі програми для подальшого навчання в Чехії у співтоваристві з європейськими університетами. МСМ також організовує літні мовні табори, спортивні мовні табори та різноманітні канікулярні освітні програми. Побудуйте своє успішне майбутнє разом з нами!

Перелік програм та курсів:

Годовой курс английского в EUBA

Годовой курс словацкого в EUBA

Годовой курс чешского + подготовка к гуманитарным вузам

Все Летние программы

Годовая Академия Футбола МСМ

Годовой курс английского + подготовка к IELTS

Лагерь боевых искусств + Английский

Летний курс Fitness Health Academy + Английский

Летний курс Чешский

Проживание в Праге_МСМ

Полугодовой курс английского + мед.подготовка

Полугодовой курс английского + твор.подготовка

Полугодовой курс чешского + подготовка к гуманитарным вузам

Полугодовой курс чешского + подготовка к экономическим вузам

Двойной Диплом – CZU – LSBU

Двойной Диплом – CZU – Westcliff

Двойной Диплом CZU – SEG

З повним переліком програм та курсів можете ознайомитися за номером телефону: +38 050 371 2000